• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dickie forklift
Bu gün çocukları gezdirirken joker mağzasında gözüme Dickie firmasının ürettiği uzaktan kumandalı forklift takıldı. Çok hoşuma gitti aldım. Detayları çok güzel. Biraz modifiye edilirse harika olabilir. Lift kısmı çok güçlü değil haliyle. Bir cep tel.i bile kaldıramıyor. Ama dediğim gibi modifiye edilebilir. Ebatları da iyi. Zaten makinelerin yan yana fotolarını da koydum... Fiyatı biraz pahalı ama dickie alman malı. detaylar güzel tekerler felan yumuşak lastik mesela....

[Resim: DMzL9Z.jpg]

[Resim: b5qOM0.jpg]

[Resim: DMzL4l.jpg]

[Resim: OqYW7P.jpg]
Tamiya Volvo FH12 4x2
Kapaklı Sal Dorse (El Yapımı)
Damper Dorse (Proje aşamasında)
tabi hocam çocuklara diye kendine aldın değil mi Big Grin
hayırlı olsun kafadaki plan nedir bunun için modifiye nerden başlıyacak sadece güçlendirme mi olacak?
Aynen ölçegi güzelmiş Smile güle güle kullanın
Selam
Ölcek olarak ve modele cevirmek icin guzel bir arac. Eger güzel bir sekilde tuning yapilir sa cok güzel olur.
Walla şimdilik bişey yok aklımda. Elimdeki işler bitince bakabilirim ancak. Lift aksamını güçlendirmek yeterli olacak bence. Ölçeği felan cok güzel. Bi mikro redüktörlü motor ve güçlendirme ile çok güzel olacak.
Tamiya Volvo FH12 4x2
Ugur dickienin + 1/14 kırmızısı var ama sistem kablolu.rediksionuda güzel
Burada gaziemirde japon pazarında var
(13-07-2015, Saat: 08:59)kanuykusu-43 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ugur dickienin + 1/14 kırmızısı var ama sistem kablolu.rediksionuda güzel

Bunlar 40 Mhz kumandalı. Hepsi yeşil renkli idi. Yeni çıkmış bir seri gibi geldi bana...
Tamiya Volvo FH12 4x2
Hayırlı olsun,

ben de NEWRAY marka aldım bozuk çıkınca iade etmiştim, dert oldu bana. Dün bi yerde gördüm, acelem vardı alamadım, yarın alacam, aşka geldim şimdi Shy Shy
TAMIYA MAN TGX 26.540 6x4 XLX
TAMIYA SCANIA R620 6x4 Highline
SCANIA R560 V8 (Bruder)
CAT 320DL (Bruder)
CAT D9T Bulldozer (Bruder)
TAMIYA Semi Trailer - TAMIYA Semi Flatbed Trailer - Bruder Lowbed
(14-07-2015, Saat: 02:02)FKAYA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun,

ben de NEWRAY marka aldım bozuk çıkınca iade etmiştim, dert oldu bana. Dün bi yerde gördüm, acelem vardı alamadım, yarın alacam, aşka geldim şimdi Shy Shy

Teşekkürler. Size de hayırlı olsun şimdiden... Olaya renk katıyor böyle detaylar... Güzel oluyor...
Tamiya Volvo FH12 4x2

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  lxy model yada jdmodelin sattıgı forklift fatih-i 0 1,233 15-07-2020, Saat: 18:55
Son Yorum: fatih-i
  Yeni Forklift'im OnurcanOkse 13 17,973 21-01-2013, Saat: 14:20
Son Yorum: ozhan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi