• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Araç Taşıma dorsesi
Çok güzel bir çalışma elinize sağlık. Benim dikkat ettiğim noktalardan biri acaba şu indirme kaldırma yerindeki kablolar nasıl kamufle edilir yada daha güzel bir görünüme kavuşturulur. Onun dışında diyecek bir kelime bulamadım. Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.
(11-12-2012, Saat: 00:05)mukremindurmus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir çalışma elinize sağlık. Benim dikkat ettiğim noktalardan biri acaba şu indirme kaldırma yerindeki kablolar nasıl kamufle edilir yada daha güzel bir görünüme kavuşturulur. Onun dışında diyecek bir kelime bulamadım. Devamını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bende çok uğraştım esasında saklanabilir ama kaldırma için çok daha kuvvetli bir motor gerekiyor.sürtünme artıyor,kaldırma noktası değişinceSmile
Mehmet abının dedigi gibi kesinlikle cok ornial bir model olmuş. En kısa zamanda bir çekici ile hatta 1:16 1:14 kumandalı guncel model arabalar onlardan alıp tamamen sız kendınız yukleyıp tırı yola cıkartabılırsınız cok hos bır aksıyon olur.
(11-12-2012, Saat: 01:06)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet abının dedigi gibi kesinlikle cok ornial bir model olmuş. En kısa zamanda bir çekici ile hatta 1:16 1:14 kumandalı guncel model arabalar onlardan alıp tamamen sız kendınız yukleyıp tırı yola cıkartabılırsınız cok hos bır aksıyon olur.

Çok teşekkürler umarım dediğiniz gibi olur.öncelikle çekiçi lazım banaSmile)yakında başlıcam inşallah onunda yapımına.
Selam Alp
bahsttigim tekerler linkteki lere benzer veya aynisi olabilir linkteki dorsede 1/14 .
http://www.andi66.com/images/product_ima...3557_3.jpg
bence bunlarla daha cok güzel olacak.
selamlar.
çok güzel bi çalışma olmuş ellerınıze salık
Çok güzel bir proje bittiğinde daha da güzel olur inşallah gördüğüm kadarı ile yeriniz bunu yapmaya müsait ... bu yüzden bu kadar kaliteli bir çalışma ortaya çıkmış hayırlı olsun devamını bekliyoruz. Bununlar kalmasın. iyi seyirler.
DodgyTIRLATTIMDodgy
(11-12-2012, Saat: 01:51)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam Alp
bahsttigim tekerler linkteki lere benzer veya aynisi olabilir linkteki dorsede 1/14 .
http://www.andi66.com/images/product_ima...3557_3.jpg
bence bunlarla daha cok güzel olacak.
selamlar.

Çok teşekkürler hemen bakıyorum

(11-12-2012, Saat: 09:35)ali akyol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir proje bittiğinde daha da güzel olur inşallah gördüğüm kadarı ile yeriniz bunu yapmaya müsait ... bu yüzden bu kadar kaliteli bir çalışma ortaya çıkmış hayırlı olsun devamını bekliyoruz. Bununlar kalmasın. iyi seyirler.

Çok teşekkürler evet yerim müsait kendi işyerimin bir kısmında uğraşıyorum kaynakcı ustalarımdanda yardım alıyorum aradaSmileaklımda bir iki projede var ama önce çekiçi yapmak istiyorum tabi belli olmaz aynı anda başka bir dorsede yapabilirim sizlerle mutlaka paylaşıcam.herkese tekrar teşekkürlerSmile
(11-12-2012, Saat: 02:03)beyinci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok güzel bi çalışma olmuş ellerınıze salık

çok teşekkür ederim.
Uzun zamandır aradım anca bulabildim. Bi ara bunun rc boyutlu olanınıda görmüştüm. Makara olarak geçiyor adı. Bunun gibi birşey kullanılarak her sürtünme azaltılır hemde görsellik katılabilir. Denemek isteyebilirsiniz.

[Resim: wwwwwww.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1 / 14 Çift Katlı Araç taşıma dorsesi mesungur 6 7,790 25-05-2017, Saat: 10:13
Son Yorum: mesungur
  Araç Taşıma Dorsesi (Mukavva) Sururi 7 9,858 12-04-2013, Saat: 21:37
Son Yorum: Sururi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi