Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BMC ...
bmc gerçekten çok güzel bi model rckamyon ailesi olarak inşallah bu projeninde sonunu getireceğiz Smile
TAMİYA SCANIA R470
TAMİYA VOLVO GLOBETROTTER 26.420
TAMİYA MAN 26.540 XLX

taş kafa fatihlerde iyidir bence

bu süper olurdu

bunlar oyundan alıntı ama yapmacık olduğu için bu modeller daha uygun gibi

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

BEN HEP GİDERİM
KİMİNİN HOŞUNA
KİMİNİN ZORUNA.

KÜÇÜMSEME KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ ... .

AHMET DOĞAN
İSKİLİP DOLMASI SEVENLER DERNEĞİ
DERNEK BAŞKANI

(26-01-2013, Saat: 17:33)captain_musty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Resim: mc_hannover_orta.jpg]
bmc pro 1144 modeli 2013 model Smile
[Resim: bmcle1.jpg]
Buda BMC nin ingiltereye ithel ettiği çekici

Mustafa abi yanlış hatırlamıyorsam ikinci resimdeki araç BMC nin yurt dışına temizlik işleri için ithal ettiği araç diye biliyorum.

Bu arada Korkut beyde levend xl nin blueprintleri var mıdı acaba? Bendeki çizimlerden pek bir şey belli olmuyor. Sad
Mert EREN
Korkut Varol eski bir BMC çalışanıymış sanırım
(31-01-2013, Saat: 23:49)Ertugrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Korkut Varol eski bir BMC çalışanıymış sanırım

Hiç BMC modeli yapmamış, fakat birçok modele imza atmış... oldukça başarılı buldum kendilerini...

http://www.korkutvarol.com/welcome-tr.html
Özhan Kürkçü
başladığı ama bitirmediği bir TM 140 projesi var sayfasında.
Arkadaşlar bu Korkutvarol sitesini bende inceledim ama adam olaya bakış açımı değiştirdi şöyle bir bakıyorumda kendime hiç bir yerde değilim amatör bile değilim dedim kendi kendime , adam modelciligin bam başka bir boyutu vedari ihtarı yahu ................ ama adam yapmı ya başka bir şey demiyorum

ama bu BMC konusu süper bir konu gerçekten yapılabilirliği çok yüksek bir araç hele hele 3 dingil olursa daha iyi olur. 6x2 olursa birde 3 ilave dingil ön tekerler gibi tekli olursa oooo değin keyfine otur izle akaşama kadar hayırlı olsu yapacak arkadaşada kolay gelsin.
Smile Mal da yalan mülkte yalan al biraz sende oyalan. Smile
benmi yapsam acaba
Biri başlasa artık TM 140 yapmaya
Valla yaparsa Savaş yapar sacdan. Oda şuan sağlam bi proje üzerinde çalışıyor. yakında patlatır bombayı Smile

Mustafa KARACA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi