• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAN TGX 26.540
Siparisimi tamamladim, paypal ile odeme yapicam, odeme yaptiktan sonra mi kargoda ucret olarak ne kadar belirtilmesini soracak yoksa simdiden onuda belirtmemiz gerekiyor mu? Ayrica bu site icin herhangi bir indirim kodu bulunuyor mu?
Kargoyu ağırlığa belirliyo. Son aşamaya geldiysen bi yerde kesin ödeyeceğin miktar yazıyordur. En kötü paypalda öderken yazar. Orda görürsün.
(14-04-2013, Saat: 19:00)coskunabi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargoyu ağırlığa belirliyo. Son aşamaya geldiysen bi yerde kesin ödeyeceğin miktar yazıyordur. En kötü paypalda öderken yazar. Orda görürsün.

Odeyecegim tutar yaziyorda, gumrukten gecerken sorun olmasin diye mukremin beyin dedigi gibi siparis asamasinda kargoya not edilecek dusuk tutari belirtebiliyormusuz.
kargo fiyatı gümrüğe takılmaz. Son aşamada aldığınız malzemenin tutarını belirleme imkanınız var.
(14-04-2013, Saat: 19:24)mukremindurmus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kargo fiyatı gümrüğe takılmaz. Son aşamada aldığınız malzemenin tutarını belirleme imkanınız var.

Odemeyi yaptim ama dediginiz yeri bulamiyorum..
Ödemeyi yaptıysanız orayı atlamışsınız demektir. İmkanınız varsa support dan siparişi iptal edin ve yerine kredi isteyin. Aynı alışverişi yapın ve % gördüğünüz kısımda yüzdeyi değişerek miktarı düşürün.
(14-04-2013, Saat: 20:07)mukremindurmus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ödemeyi yaptıysanız orayı atlamışsınız demektir. İmkanınız varsa support dan siparişi iptal edin ve yerine kredi isteyin. Aynı alışverişi yapın ve % gördüğünüz kısımda yüzdeyi değişerek miktarı düşürün.

Valla tekrar siparis kismina geri dondum, her yere bakiyorum ama sizin bahsettiginiz yeri malesef bulamiyorum...
Customs Declaration: yazan yerin karşısındaki yüzdeleri değişin. Resmini çekemedim nedense.
Benim internette problem var olmasa bende koyacaktim...
İşlerimden dolayı bir türlü kurulumuna başlayamadığım kitimime inşallah haftasonu başlamayı düşünüyorum, şuan için elimde servolar ve pil olmaması kurulumu etkiliyor mu? yani servolar olmadan kiti kurup servolar saha sonra üzerine takılabiliyor mu?
Daha önce hiç kurulum yapmadığım için bilmediğimden sorim dedim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi