• Derecelendirme: 4/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
el yapımı ford
eğer şeffaf olarak arıyorsan pet a yada pet b (pet g de olabilir) alman lazım ve yukarıda anlatılan şekilde işleyebilirsin.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
Selam Gökhan
ölcülerin olmasi güzel en azindan ölcülere bagli calisabilirsin. Ama modelcilikte bazen ölcüleri tam tutturmak zor oluyor oralarada benim gibi Smile göz karari yaparsin.Malzeme konusunda daha öncede yazdigim gibi plastik islemesi en kolay.Benim kullandigim(hartschaum) denilen almanca. Türkcesi sert köpük diye geciyor onu bulabilirsen malzeme olarak cok güzel.
abi dün arakadaşın boya dükkanındaydım kullanacagım boyaları ayarladım kep için renault kalın metalli okyanus mavisi kasa için caterpıllar sarısı şasi için mat siyah depo ve hava depoları için ww metalik gri parlatmak için axanobel vernik boyaların hepsi akrilik boya oldugundan plastıkte bozulma yapıyo onun için kep sacdan olacak ve şekillendirmeside oto çelik macunundan verilecek mehmet abi bende olculerın bazı bolgelerde sorun yaşatacagını düşündügümden birtane burunder alıcam yaptıgım parçaları onun üzerinde test edicem inşallah güzel bir çalışma olacak bakalım hayırlısı
[/php]en sonunda başladım ınş ıyı birşey cıkacak piyasaya

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

selam Gökhan
ilk baslangic icin cok güzel . Dilerimki bu sekilde devam eder .
selamlar.
başlangıç için çok güzel, devamı da böyle gider inşallah Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
saat 3 oldu yatmadan once son resımlerı atım dedımSmile

makaslar hakkında yorumunuzu beklıyorum
makaslar toplam 8 yapraktır ve hepsıne tek tek eyım verılmıştır

şase b itti sonunda Smile

Selam Gökhan;
sasi ve makas takimlari harika olmus ellerine saglik .Bana ilk yaptigim modeli hatirlatti.Gelismeleri heyecanla bekliyorum . Her konuda yardimci olmak isterim.Sorularin olursa eger bilgim dahilindeyse cevaplandirabilirim.
Selamlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Ford 1210 - Bmc tm 140 1/10 ölçek maket betamaket 9 3,113 11-11-2021, Saat: 19:29
Son Yorum: Ahmedo
  FORD D1210 3 ax 8 teker Çakırım 20 18,247 05-07-2015, Saat: 20:07
Son Yorum: Çakırım
  Ford E-D serisi D1210 kabin çalışması Çakırım 70 51,952 13-04-2015, Saat: 15:02
Son Yorum: Çakırım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi